Kısa Film Kolektifi | Tarihin Rayları Üzerinde – On The Rails Of History
15540
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15540,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Tarihin Rayları Üzerinde – On The Rails Of History

About This Project

 

Yönetmen: Evandro Sauzo

Brezilya’nın Sao Paolo eyaletindeki bir şehir olan Bauru, muazzam ilerleme ve sayısız kazanım sağladıktan sonra, eski Demiryolu İstasyonu kompleksi neredeyse yirmi yıl boyunca tamamen terk edilmiş olarak kaldı. Şimdi, birçok sanatçı ve kuruluş onun tarihi önemini dirilterek ve onu bir kez daha şehir için önemli bir yer haline getirerek, bu binayı kültürel bir referans merkezine dönüştürmeye çalışıyor.

Director: Evandro Sauzo

After boosting enormous progress and countless gains to the city of Bauru, a city in the state of Sao Paulo, Brazil, the complex of the old Railway Station remained completely abondened for almost two decades. Now, many artists and organizations try to turn this building in a cultural center of reference, resurrecting its historical importance and making it once again an important place for the city.

Belgesel / Documentary, Brezilya / Brasil, 2016, 26’

19.02.2017, Pazar / Sunday, 13:30-14:35

Kadıköy Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi

Kadıköy Municipality Barış Manço Cultural Center

Category
10. İstanbul Uluslararası Mimarlık ve Kent Filmleri Festivali Seansı